مجموعه راژ شما را به خرید بهترین تیشرت، هودی، سویشرت زنانه و مردانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تیشرت مردانه طرح دار / کالکشن انواع مارک دار آن

آنچه در این مقاله می خوانید .....

بزرگترین تولید کنندگان تی شرت مردانه طرح دار در ایرانعرضه مستقیم تی شرت آستین بلند و آستین کوتاه مردانهشرکت پخش تیشرت های مردانه با طرح دلخواهقیمت فروش انواع تیشرت مارک دار مردانه

تیشرت، نوعی لباس است که بیشتر تداعی گر حرف T در زبان انگلیسی می باشد. در این زبان به آن Tshirt هم می گویند. 

تیشرت، انواع مختلفی دارد که بر خلاف آن چه بسیاری فکر می کنند که فقط باید آستین کوتاه باشد، در مدل آستین بلند نیز تولید می شود. تیشرت ها در نخست بیشتر به عنوان لباس زیر استفاده می شدند. به آهستگی کارایی شان بالا رفت و اکنون به عنوان لباس اصلی از آن در فصول گرم استفاده می کنند. تابستان بیشتر از این نوع لباس کار گرفته می شود و برای همین در این فصل، مصرف آن بالا است. 

اگر به بازار نگاهی بیندازید، با انواع مختلفی از تیشرت ها مواجه خواهید شد. یکی از مدل های مورد پسند، تیشرت مردانه طرح دار می باشد. این نوع تیشرت را می توان از فروشگاه های مختلفی که در سطح شهر فعالیت می کنند خریداری نمود. 

اگر خواسته باشیم تیشرت ها را دسته بندی کنیم باید بر اساس مدل شان این کار را انجام دهیم. این مدل ها عبارتند از:

  • تیشرت یقه دار 
  • تیشرت یقه دار دکمه دار
  • تیشرت یقه هفت
  • تیشرت یقه گرد
  • تیشرت بلند 
  • و …

خرید انواع و اقسام این نوع از لباس از فروشگاه های گوناگون پوشاک امکان پذیر است. 

تیشرت مردانه طرح دار / کالکشن انواع مارک دار آن

بزرگترین تولید کنندگان تی شرت مردانه طرح دار در ایران

بزرگترین تولید کنندگان تی شرت مردانه طرح دار در ایراندر کشورمان شرکت های زیادی می باشند که در کار تولید تی شرت مردانه طرح دار می باشند. این تولید کنندگان برای مردان، زنان و کودکان تی شرت را تولید می نمایند و به بازار عرضه می دارند. 

کارخانه های تولیدی لباس هم واره سعی کردند تا تازه ترین محصولات خود را با مدل ها و رنگ های متفاوت به بازار عرضه کنند. این کارخانه های بزرگ را می توان در گوشه و کنار کشور دید. از سوی دیگر، تولیدی های کوچکی نیز در کار دوخت لباس به ویژه تی شرت می باشند. این تولیدی ها نیز بهترین طرح ها را برای مشتریان عرضه می دارند. 

عرضه مستقیم تی شرت آستین بلند و آستین کوتاه مردانه

عرضه مستقیم تی شرت آستین بلند و آستین کوتاه مردانهشرکت های بزرگ و هم چنین تولیدی ها، عرضه کننده مستقیم تیشرت آستین بلند مردانه می باشند. این تولیدی ها تیشرت آستین کوتاه را با طرح ها مختلف وارد بازار می کنند. 

در پهلوی این، شرکت های بزرگ تولیدی، نمایندگی های متفاوتی در سراسر کشور دارند که در کار فروش و عرضه مستقیم محصولات می باشند. این نمایندگی ها را می توان در شهرهای مختلف پیدا نمود و کالای مورد نظر خود را از آنان خریداری کرد. نمایندگی های شرکت های تولید کننده، بیشتر در قالب فروشگاه ها فعالیت می کنند. 

شرکت پخش تیشرت های مردانه با طرح دلخواه

شرکت پخش تیشرت های مردانه با طرح دلخواهپخش تیشرت های مردانه با طرح ها متفاوت، از سوی شرکت های گوناگون انجام می شود. البته بیشتر نمایندگی های این شرکت ها هستند که در کار توزیع و پخش محصولات کارخانه می باشند. 

از سوی دیگر برخی از شرکت ها شرایط را طوری فراهم کردند که می توان به آنان سفارش تیشرت را با طرح دل خواه داد. به نوعی کاری سفارشی از آنان خواست. این شرکت ها توسط نمایندگی های خود این نوع سفارش را می پذیرند و در اسرع وقت در دسترس مشتری قرار می دهند. 

خرید تیشرت مردانه از این طریق نیز امکان پذیر است و شما می توانید تیشرت مردانه طرح جین هم سفارش دهید. 

قیمت فروش انواع تیشرت مارک دار مردانه

قیمت فروش انواع تیشرت مارک دار مردانهقیمت فروش انواع تی شرت مارک دار مردانه در بازار متفاوت است. برای این که از قیمت های این نوع لباس اطلاع حاصل کنید، می توانید به نمایندگی های فروش لباس های مارک دار سر بزنید و بهترین نوع تیشرت را انتخاب و سپس خریداری کنید. 

باید به این نکته هم اشاره کرد که قیمت تی شرت مردانه مارک دارد با قیمت تیشرت سفید طرح دار مردانه فرق می کند. هر کدام از برندهای داخلی و خارجی با نرخ های متفاوتی که بستگی به جنس و کیفیت محصول دارد، آن را به فروش می رسانند. 

بینش راژ

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه راژ شما را به خرید بهترین تیشرت، هودی، سویشرت زنانه و مردانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید